Hafİf Kültürlü Eğlencelİk Muhabbet

Burada izlemekten, dinlemekten ve okumaktan hoşlandığım kültür-sanat ürünleri ve eğlencelik şeyleri paylaşıyorum. Filmler, albümler, dergiler, kitaplar, diziler, animeler, oyunlar vb. gibi pek çok şey hakkında tamamen öznel yorumlarımı incelemelerimi sadece yazmak istediğim için yazıyorum.

Laf lafı açsın, muhabbet olsun 08/01/2010

Filed under: Serbest Muhabbet Agorası — degoryan @ 20:01
Tags: , , , ,

Yeni kategorimiz serbest muhabbet bölgesi. Bu kategoride diğer alanlara girmeyecek her telden çalacak konular hakkında yazıları toplayacağım. Ayrıca katılıma yönelik çeşitli konu başlıkları ortaya atacağım ki üstüne konuşalım muhabbet edelim. Sizlerden gelen önerilerle bu alanda yeni konu başlıkları açıp bir nevi agora ortamı oluşturmak istiyorum.

Bu bölümü siz okuyucularım var edebilirsiniz. O şekilde olur. İki yazı yazınca da “siz okuyucularım” diye de hemen havaya girdim bu arada. Bir saniye, eşim sesleniyor: Ne, kalkan bir tarafımı indireyim mi? Olur hemen indireyim. Öhöm! Neyse nerede kalmıştık? Demem o ki burada muhabbet muhabbeti açsın yazışalım kaynaşalım. Daha fazla yazamayacağım. Bugün sadece bu kategoriyi açabileceğim. 4 gecedir geç yatıyorum. Bugün çılgınlar gibi uyuyacağım. Hafta sonu tüm kategorileri açmış olacağım. Herkese iyi akşamlar. Muhabbetiniz bol olsun.

Paylaş

Reklamlar
 

2 Responses to “Laf lafı açsın, muhabbet olsun”

  1. degoryan Says:

    Ya yatalım dedik gene olmadı. Facebook paylaşım tuşları firefox ile explorer’da çalışmıyordu sadece chrome da çalışıyordu. Neyse ki sorunu çözdüm. Bütün yazılardaki tuşları yeniledim. Her şey sizler için 🙂

  2. Ayaç Sevindik Says:

    Bacanak vücutta dinlenmek ister. Yaz yaz nereye kadar…
    Ancak Trine ve Lost Viking karşılaştırmanı bekliyoruz 🙂


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s